750TL üzeri kargo ücretsiz

Hakkımızda

YARATICI VE YENİLİKÇİ MARKA

2010 yılında tekstil sektöründe, perakendecilik alanında faaliyete başlayan Tshirthane, çağdaş ve yaratıcı marka kimliğiyle Türkiye’de genç vizyonun öncü isimleri arasında yer alan bir hazır giyim firmasıdır. Modern, enerjik ve özgür tasarımlarıyla ilk koleksiyonunu müşterileriyle buluşturmuştur. Marka karakterinden aldığı ilhamla kendini sürekli geliştiren Tshirthane, markalaşma sürecini kısa sürede tamamlayarak Türkiye’de online satışta. Ağırlıklı olarak e-ticaret faaliyetlerinde bulunan firmamız bunun yanı sıra, www.trendyol.com üzerinde açılan butiğimizle birlikte, aktif satış faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Hazırlanan ürünler kendi üretimimiz olup, kalite bizler için ilk sırada yer almaktadır. Firmamız faaliyet göstermeye başlarken "müşteri memnuniyeti  her şeyden daha önemlidir" prensibini benimsediği için gelişerek şuanda bulunduğumuz noktaya gelmiştir.
Bundan sonraki süreçte de firmamız için müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim ilk sırada yer almaya devam ediyor olacaktır.

TRENDLERİ TAKİP EDEN, VİZYON SAHİBİ MARKA 

Dünya trendlerini, moda dünyasındaki en güncel gelişme ve yenilikleri yakından takip eden, modanın nabzını tutma vizyonuyla müşteri beklentilerine cevap vermektedir. Genç ve yaratıcı vizyonuyla şirket, bayileri ve perakende müşterileri ile arasındaki iletişime yeni bir soluk kazandırmak amacıyla Online Satış sitesini hizmete açmıştır. Böylece müşterilerinin yeni çıkan ürünlerden daha hızlı haberdar olması ve beğenilen ürünlerin mağazalardan daha hızlı satışının gerçekleştirilmesine de olanak sağlamaktadır. 

YILLIK 10000’İN ÜZERİNDE YENİ TASARIM 

Genç, yetenekli ve dinamik tasarım ekibiyle yıllık 10000’den fazla model geliştiren Tshirthane; zengin ve geniş ürün yelpazesiyle günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun giyinme fırsatı sunmaktadır. Yaratıcı, hayat dolu ve tarz sahibi koleksiyonunu TRENDYOL üzerinden 10000'in üzerinde tasarım, 80000'in üzerinde ürün bulunmaktadır. Enerjik, özgür, genç ve renkli marka dünyasını zamansız ürünlerle müşterileriyle buluşturmaktadır. 

GLOBAL HEDEFLERİYLE, BÜYÜYEN MARKA

Tasarım odaklı bir şirket olarak, farklı zevkleri ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla koleksiyonlarını ve ürün çeşitliliğini sürekli genişleten ve güncelleyen Tshirthane, müşterilerine “özgür bir yaşam tarzı” sunmayı ve “global bir marka” olmayı hedeflemektedir.
Bu vizyon çerçevesinde Tshirthane, modaya ve sektöre yön veren hazır giyim firmaları arasında en iyiler arasında yer almayı sürdürmektedir.
 

 
Yükleniyor...